OfficePro
-11%
🚚 Безкоштовна доставка
Стіл із електрорегулюванням висоти Officepro серії ODE1260 розроблений для бездоганної інтеграції в будь-який домашній інтер'єр або корпоративне середовище, пропонує ідеальне поєднання функціональності, довговічності та доступності. Завдяки потужному двигуну стіл забезпечує плавне, тихе та надійне регулювання висоти одним натисканням кнопки. Потужні підйомні колони забезпечують тихий, плавний рух. Система запобігання зіткненням виявляє об’єкти на шляху руху, щоб запобігти зіткненням. Проста у користуванні панель керування дозволяє легко регулювати висоту, а програмовані налаштування пам’яті зберігають улюблені налаштування для додаткової зручності.
●Надійний та потужний двигун, захищений від перегріву та перевантаження, забезпечує плавне регулювання висоти, а також є тихим і енергоощадним.
●Система запобігання зіткненням допоможе запобігти
нещасних випадків і травм
●Регулювання висоти забезпечує максимальний комфорт і адаптацію до багатьох вимог та сценаріїв використання
●Проста у використанні та інтуїтивно зрозуміла панель керування
●Комплектне кріплення для зберігання гарнітури та кріплення для зберігання блоку живлення.
Купити Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1260W можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1260W здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1260W можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал стільниці | ДСП та меламін |
| Вага | 23,8 кг кг |
| Особливості | Для роботи стоячи, LED-дисплей, Кнопка пам'яті, Тримач для гарнітури, Кріплення для блоку живлення, Регульовані ніжки, Довговічний та потужний двигун |
| Регулювання | Електрорегулювання висоти |
| Розміри | 71-116 х 120 х 60 см |
| Колір виробу | Білий |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Підсвічування | Немає |
| Розміри стільниці | 120 х 60 х 1,8 см см |
| Роз'єми | - |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!