OfficePro
-7%
🚚 Безкоштовна доставка
Стіл із електрорегулюванням висоти Officepro серії ODE1880 розроблений для бездоганної інтеграції в будь-який домашній інтер'єр або корпоративне середовище, пропонує ідеальне поєднання функціональності, довговічності та доступності. Завдяки двом потужним безщітковим двигунам, що вмонтовані в ніжки, стіл забезпечує плавне, тихе та надійне регулювання висоти одним натисканням кнопки. Потужні підйомні колони забезпечують тихий і плавний рух. Система запобігання зіткненням виявляє об’єкти на шляху руху, щоб запобігти зіткненням. Проста у користуванні панель керування дозволяє легко регулювати висоту, а програмовані налаштування пам’яті зберігають улюблені налаштування для додаткової зручності.
●Надійні та потужні двигун, захищений від перегріву та перевантаження, забезпечують плавне регулювання висоти, а також є тихими і енергоощадними.
●Система запобігання зіткненням допоможе запобігти
нещасних випадків і травм
●Регулювання висоти забезпечує максимальний комфорт і адаптацію до багатьох вимог та сценаріїв використання
●Проста у використанні та інтуїтивно зрозуміла панель керування
●Комплектне кріплення для зберігання гарнітури та кріплення для зберігання блоку живлення.
Комплектція:
1x стільниця
1х металева рама із ніжками
1х тримач для гарнітури
1х тримач для блоку живлення
1х набір монтажних кріплень та з'єднань
Купити Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1880B можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1880B здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1880B можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал стільниці | ДСП + меламін |
| Вага | 41,4 кг |
| Особливості | Тримач для блоку живлення, LED-дисплей, Тримач для гарнітури, Заокруглені краї стільниці для вищого рівня безпеки, Для роботи стоячи |
| Регулювання | Електрорегулювання висоти (від 72 до 120 см), Три кнопки програмування висоти, Кнопка пам'яті |
| Розміри | 72-120 х 180 х 80 см |
| Колір виробу | Чорний |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Підсвічування | Немає |
| Розміри стільниці | 180 х 80 х 2,5 мм см |
| Роз'єми | USB-A |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!