Anda Seat
-8%
🚚 Безкоштовна доставка
Ергономічне геймерське крісло AndaSeat Kaiser 4 V2 XL створене для тих, хто цінує максимальний комфорт під час ігор, роботи чи відпочинку. Крісло оснащене інноваційною підтримкою попереку з чотирма рівнями регулювання та вмонтованою діафрагмою що регулюється по висоті та об`єму, що забезпечує максимальну підтримку та комфорт під час сидіння. За допомогою важеля ви можете розблокувати систему підтримки попереку, щоб вона відповідала вашій позі на різних глибинах сидіння. Вона вільно реагує на ваші рухи, коли не заблокована, і забезпечує міцну підтримку, коли заблокована.
Оновлені 6D підлокітники регулюються у шести напрямках. Магнітна подушка для голови виконана із еластичної піни з ефектом пам’яті і шаром охолоджуючого гелю зберігає вашу голову прохолодною навіть під час запеклих ігрових моментів.
Спинка крісла відхиляється на 135°, а режим гойдання дозволяє нахилитись на додаткові 15°. Газліфт 4-го класу забезпечує плавне регулювання висоти на 6,5 см, що підходить для користувачів зростом від 150 до 210 см.
Це справжнє поєднання сучасних технологій, преміальної якості та продуманого дизайну, яке забезпечує ідеальний баланс комфорту та надійності на довгі роки.
Комплектація:
Спинка
Сидіння
Подушка для голови з магнітним кріпленням
П’ятизіркова база
Багатофункціональна система нахилу
6D Підлокітники
Бічні накладки з магнітним кріпленням
Шестигранний ключ
Газліфт + Пилозахисна кришка
Ручка регулювання сидіння
Ручка блокування нахилу
Комплект коліс
Комплект гвинтів
Купити Крісло геймерське ігрове Anda Seat Kaiser 4 V2 Size XL Green PVC можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло геймерське ігрове Anda Seat Kaiser 4 V2 Size XL Green PVC здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло геймерське ігрове Anda Seat Kaiser 4 V2 Size XL Green PVC можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Спрямування | - |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Живлення | - |
| Механізми | Газліфт,Мультиблок |
| Підлокітники | 6D підлокітники |
| Колір виробу | Зелений |
| Розміри | 139 х 74 х 74 см |
| Максимальний зріст | 210 см |
| Регулювання | Висота підлокітників, сидіння, Відстань підлокітників, Жорсткість гойдання, Кут нахилу підлокітників, сидіння, спинки, Кут повороту підлокітників |
| Роз'єми | - |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 33,4 кг |
| Наповнювач | Піна Memory foam |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Бренд | Anda Seat |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!