Anda Seat
-27%
🚚 Безкоштовна доставка
AndaSeat Novis — нове стильне ергономічне ігрове крісло, яке поєднує комфорт і довговічність.
Спинка крісла має ергономічний вигин у зоні попереку, що повторює природний вигин хребта й миттєво підтримує нижню частину спини при зміні положення.
Наповнення — високощільна (60 кг/м³) піна холодного формування — забезпечує ідеальний баланс м’якості та підтримки, зберігаючи форму навіть після довгих ігрових сесій.
Бічні підвищення сидіння по 5 см стабілізують стегна, не даючи ковзати тілу у сторони. Механізм регулювання нахилу дозволяє відкидатися від 90° до 155°, а також активно гойдатися в нахиленому стані до 15° — із можливістю налаштування жорсткості. Регулювання висоти сидіння відбувається в діапазоні 10 см, а підлокітники рухаються вгору/вниз на 7 см.
Основа з газліфтом класу SGS 4 та колеса 60 мм з прогумованим покриттям забезпечують плавне, безшумне пересування по будь‑якій підлозі.
Оббивка крісла виконана із дихаючого лляного текстилю, що поєднує в собі естетику, практичність і стійкість до зносу.
Особливості:
Активне сидіння
Бічна підтримка спини
Поперекова підтримка
Посилена основа
Прогумовані ролики
Регулювання:
Висота підлокітників
Висота сидіння
Жорсткість гойдання
Кут нахилу сидіння
Кут нахилу спинки
Комплектація:
Спинка
Сидіння
Нейлонова основа
Підлокітники
Механізм нахилу "Метелик"
Бічні накладки
Шестигранний ключ
Газліфт + Пилозахисна кришка
Комплект гвинтів
Комплект коліс
Купити Крісло ігрове Anda Seat Novis Gray Fabric Size L можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло ігрове Anda Seat Novis Gray Fabric Size L здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло ігрове Anda Seat Novis Gray Fabric Size L можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал основи | Метал |
| Механізми | Conventional Tilt |
| Підлокітники | 2D підлокітники |
| Колір виробу | Сірий |
| Розміри | 137 х 70 х 53 см |
| Максимальний зріст | 190 см |
| Регулювання | Висота підлокітників, Висота сидіння, Висота спинки, Жорсткість гойдання, Кут нахилу сидіння, Кут нахилу спинки |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 25 кг |
| Наповнювач | Піна холодного формування |
| Матеріал оббивки | Лляна тканина |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Бренд | Anda Seat |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!