OfficePro
-27%
🚚 Безкоштовна доставка
Крісла OfficePro серії Balance - ідеальне поєднання інноваційних технологій та ергономічного дизайну для комфортної роботи. Вони обладнане динамічною системою підтримки попереку з регулюванням об'єму, що забезпечує анатомічно правильне положення спини. Сітчасте покриття спинки та сидіння із м'якою піною створюють ідеальну вентиляцію та комфорт.
Крісло має повністю регульовані 3D-підлокітники, які налаштовуються по висоті, горизонталі та вперед-назад. Синхромеханізм дозволяє фіксувати спинку в 3 положеннях нахилу, а функція гойдання з регулюванням жорсткості забезпечує оптимальне розслаблення.
Міцна конструкція включає газліфт 4-го класу та нейлонові колеса діаметром 60 мм для стабільності та рухливості. Регулювання висоти сидіння та підголовника дозволяє адаптувати крісло під будь-які потреби.
Ідеальний вибір для тих, хто цінує здоров'я спини та якісне офісне обладнання. Balance - ваш надійний партнер у роботі та відпочинку!
Особливості:
Активне сидіння
З сіткою
Поперекова підтримка
Посилена основа
Прогумовані ролики
Підголівник
Регулювання:
Висота підголівника
Висота підлокітників
Висота сидіння
Жорсткість гойдання
Кут нахилу підголівника
Кут нахилу сидіння
Кут нахилу спинки
Кут повороту підлокітників
Комплектація:
1х Підголівник
1х Спинка
1х Сидіння
2х Підлокітники
1х Механізм нахилу
1х Газ-ліфт
1х Хресовина
5х Колеса
1х Комплект гвинтів
1х Шестигранний ключ
Купити Крісло офісне OfficePro Balance OC550-W-DG-DG можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло офісне OfficePro Balance OC550-W-DG-DG здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло офісне OfficePro Balance OC550-W-DG-DG можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Газ-ліфт, Синхромеханізм, Фіксації |
| Підлокітники | 3D підлокітники |
| Колір виробу | Сірий |
| Розміри | 129.5 х 68 х 67,5 см |
| Максимальний зріст | 185 см |
| Регулювання | Висота підголівника; підлокітників; сидіння, Жорсткість гойдання, Кут нахилу підголівника,сидіння; спинки; підлокітників |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 16 кг |
| Наповнювач | Піна |
| Матеріал оббивки | Сітка/Текстиль |
| Особливості | Активне сидіння, З сіткою, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!