OfficePro
-13%
🚚 Безкоштовна доставка
Офісне крісло OfficePro Elegant – ідеальне поєднання стилю, комфорту та функціональності. Ергономічна форма спинки з анатомічним профілем забезпечує оптимальну підтримку спини під час тривалого сидіння. Сітчасте покриття спинки та сидіння сприяє вільній циркуляції повітря. Крісло обладнане регульованим підголівником для індивідуального налаштування та зручними 3D-підлокітниками з м'яким поліуретановим покриттям, які регулюються у трьох напрямках. Синхронний механізм нахилу дозволяє фіксувати спинку у трьох положеннях, а система регулювання висоти сидіння та функція гойдання додають ще більше можливостей персоналізації. Надійна конструкція з газліфтом 4 класу, нейлоновою базою та колесами діаметром 60 мм забезпечує стабільність і маневреність. OfficePro Elegant – ідеальний вибір для сучасного офісу, де поєднуються стиль, комфорт і ергономіка.
Регулювання:
Висота підголівника
Висота підлокітників
Висота сидіння
Жорсткість гойдання
Кут нахилу підголівника
Кут нахилу сидіння
Кут нахилу спинки
Кут повороту підлокітників
Особливості:
Активне сидіння
З сіткою
Поперекова підтримка
Посилена основа
Прогумовані ролики
Підголівник
Комплектація:
1х Підголівник
1х Спинка
1х Сидіння
2х Підлокітники
1х Механізм нахилу
1х Газ-ліфт
1х Хресовина
5х Колеса
1х Комплект гвинтів
1х Шестигранний ключ
Купити Крісло офісне OfficePro Elegant OC660-G-DG-DG можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло офісне OfficePro Elegant OC660-G-DG-DG здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло офісне OfficePro Elegant OC660-G-DG-DG можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Газліфт, Синхромеханізм, Фіксації |
| Підлокітники | 3D підлокітники |
| Колір виробу | Сірий |
| Розміри | 112-132 х 67 х 71 см |
| Максимальний зріст | 185 см |
| Регулювання | Висота підголівника; підлокітників; сидіння, Жорсткість гойдання, Кут нахилу підголівника; сидіння; спинки, Кут повороту підлокітників |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 16 кг |
| Наповнювач | Без наповнювача |
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Особливості | Активне сидіння, З сіткою, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!