Duracell
-13%
Новинка
Спеціальні літієві батарейки типу «таблетка» Duracell CR1220 мають гарантовано довгий термін служби у ваших спеціалізованих пристроях. Для забезпечення безпеки ваших дітей вони спроектовані з упаковкою Baby Secure, яка має подвійний блістер, що важко відкрити без ножиць. Вони підходять для використання в автомобільних ключах, маленьких пультах дистанційного керування, фітнес-годинниках та інших носимих пристроях, вагах, сенсорах, медичних пристроях (глюкометрах, цифрових термометрах), спортивних пристроях (пульсометрах, велосипедних аксесуарах). З гарантією зберігання до 10 років ви можете бути впевнені, що вони будуть готові, коли вам знадобляться.
| Бренд | Duracell |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Вага | 6 г |
| Країна-виробник товару | Бельгія |
| Розміри | 12 × 12 × 2 мм |
| Ємність акумулятора | 38 mAh |
| Типорозмір | CR1220 |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Хімічний склад | Літієва |
| Модель | CR1220 1PC |
| Напруга | 3 V |
| Бренд | Duracell |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!