GP
-13%
Новинка
Батарейки GP A27 — високовольтне та надійне джерело живлення для компактних електронних пристроїв, яким потрібна стабільна подача енергії з напругою 12 V.
Лужні батарейки GP 27A мають високу розрядну напругу та спеціальну конструкцію: вони складаються з кількох дискових елементів із лужним електролітом, зібраних у міцний металевий корпус. Завдяки цьому батарейки забезпечують стабільну роботу, довгий термін служби та високу надійність навіть за інтенсивного використання.
Батарейка GP A27 легко справляється з живленням різноманітних невеликих електронних ґаджетів і дозволяє надовго забути про часту заміну елементів живлення. Вона відзначається мінімальними струмовтратами під час зберігання та стабільною роботою практично за будь-яких температурних умов. За нормальної експлуатації батарейка не протікає й не вибухає, що робить її безпечним вибором для щоденного використання.
ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В:
пультах і брелоках автосигналізацій;
системах дистанційного відчинення дверей;
бездротових дзвінках;
калькуляторах;
іграшках;
іншій компактній електроніці.
GP A27 12 V — це стабільна висока напруга, довговічність і впевненість у роботі ваших пристроїв у будь-якій ситуації.
| Бренд | GP |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Гонконг |
| Вага | 8 г |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 28 × 10.3 мм |
| Ємність акумулятора | 40 mAh |
| Типорозмір | A27 |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Хімічний склад | Лужний |
| Модель | A27 |
| Напруга | 12 V |
| Бренд | GP |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!