GamePro
-14%
Для кращого ігрового досвіду кріплення перемикання передач розроблено відповідно до звичок водіння як лівостороннього, так і правостороннього положення. Попередньо просвердлені точки кріплення сприяють чудовій сумісності з більшість ігрових перемикачів передач на ринку.
Купити Кріплення коробки передач GamePro RS004 для крісла можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Кріплення коробки передач GamePro RS004 для крісла здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Кріплення коробки передач GamePro RS004 для крісла можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал основи | - |
| Підключення | - |
| Колір виробу | Чорний |
| Кріплення керма | - |
| Розміри | 378 х 184 х 137 мм |
| Регулювання | - |
| Вага | 1,3 кг кг |
| Наповнювач | - |
| Матеріал оббивки | - |
| Особливості | Одна цільна ніжка, сталь |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!