Anda Seat
-7%
🚚 Безкоштовна доставка
Створений для ігор. Створіть свій власний стиль ігрової зони. Широкий простір, вільний від обмежень.
Надзвичайно широкий робочий стіл PLU L-подібної форми розміром 160 × 60 см, ергономічний дизайн з вигнутою поверхнею — насолоджуйтесь роботою без тиску на живіт, отримуйте задоволення від гри та перемоги.
Футуристичний робочий стіл з текстурою вуглецевого волокна — наповнений відчуттям технологій майбутнього. Покращена текстура, висока міцність, стійкість до високих температур і корозії.
Основа столу з вуглецевої сталі — зносостійка та антикорозійна
Поворотна підставка для чашки
Вбудована підставка для навушників
Регульована опора для ніг
Прихований отвір для кабелів
Купити Комп’ютерний стіл Anda Seat Wind Seeker Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Комп’ютерний стіл Anda Seat Wind Seeker Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Комп’ютерний стіл Anda Seat Wind Seeker Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Вага | 31,5 кг кг |
| Особливості | Із закругленими кутами, Тримач для кабелів, Дві стільниці для двох моніторів, Гачок для навушників та чашки |
| Регулювання | - |
| Розміри | 750 х 1600 х 1200 мм |
| Колір виробу | Чорний |
| Матеріал ніжок | Пластик + сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Підсвічування | Є |
| Розміри стільниці | 120 х 160 х 100 см см |
| Роз'єми | - |
| Бренд | Anda Seat |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!