GamePro
-20%
🚚 Безкоштовна доставка
Gamepro GDC216W – це ігровий стіл, розроблений спеціально для збільшення ігрового простору. Завдяки L-подібній формі стільниці він дозволяє геймерам використовувати найвражаючіші ультраширокі або багатомоніторні налаштування, щоб насолоджуватися захопливим ігровим досвідом, маючи при цьому додатковий простір для більшої кількості маніпуляцій.
Текстурована поверхня стільниці надає ігровому середовищу відчуття хай-тек. А кріплення для зберігання гарнітури та підсклянник допомагають досягти ще більшого порядку на робочому місці та звільняють додатковий простір.
Купити Комп’ютерний стіл GamePro GDC216 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Комп’ютерний стіл GamePro GDC216 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Комп’ютерний стіл GamePro GDC216 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал стільниці | ДСП + Пластик |
| Вага | 22 кг |
| Особливості | Із закругленими кутами, Стільниця з криволінійними ергономічними формами, Отвори для кабелів, Тримач для гарнітури, Тримач для напоїв |
| Регулювання | Немає |
| Розміри | 75 х 160 х 100 см |
| Колір виробу | Чорний |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Підсвічування | Немає |
| Розміри стільниці | 160 х 100 х 1,6 см см |
| Роз'єми | - |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!