OfficePro
-20%
🚚 Безкоштовна доставка
Мобільна робоча станція ODM380 регулюється по висоті від 756 до 1126 мм одним натисканням важеля з газовою пружиною, тож ви можете сидіти або стояти під час виконання завдань або проведення презентації. Поєднання однієї ніжки та чотирьох коліщаток робить ODM380 портативним і мобільним, щоб переміщатись куди завгодно! Ця робоча станція проста в експлуатації та є чудовим доповненням для використання в офісах, школах, будинках, конференц-залах тощо.
Додаткові характеристики:
Матеріал: ДСП і меламін, сталь, пластик
Розміри: 800x560x756~1126 мм
Розмір стільниці: 800х560 мм
Товщина стільниці: 16 мм
Колір стільниці: чорний
Вантажопідйомність: 8 кг
Діапазон висоти: 756~1126 мм
Колір рами: матовий чорний
Габарити упаковки: 87.5x68.8x14.8 см
Вага брутто/нетто: 16.3/14.1 кг
Купити Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM380W можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM380W здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Офісний стіл з регулюванням висоти OfficePro ODM380W можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал стільниці | ДСП + Пластик |
| Вага | 14.1 кг |
| Особливості | Для роботи стоячи, Тримач для напоїв, Тримач для планшету/телефону, Газліфт преміум-класу з механізмом самоблокування |
| Регулювання | Механічне |
| Розміри | 75,6-112,6 х 80 х 56 см |
| Колір виробу | Чорний |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Підсвічування | Немає |
| Розміри стільниці | 80 х 56 х 1,6 см см |
| Роз'єми | - |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!