GamePro
-33%
Геймерське кріплення для монітора Gamepro MAG101V — це ергономічне кріплення для монітора, яке поєднує функціональність та стиль. Сталева конструкція з алюмінієвими та пластиковими елементами забезпечує надійність та витримує монітори вагою до 12 кг та діагоналлю 17–40".
Конструкція з вільним нахилом забезпечує легке регулювання по глибині та вгору/вниз для кращого огляду та зменшення відблисків.
Регулювання дозволяє нахиляти екран вперед/назад у межах ±60°, повертати на ±90° і обертати на 180° у портретній або ландшафтній орієнтації . Система швидкого з’єднання VESA полегшує монтаж та зняття монітору без використання інструментів.
Основу кріплення оснащено RGB-підсвічуванням, яке створює ефектну геймерську атмосферу — режим підсвічування легко перемикається кнопкою.
Основа кріпиться до стільниці за допомогою струбцини або через наскрізний отвір — підходить для столів товщиною 10–80 мм / 10–40 мм відповідно.
Вбудоване управління кабелями гарантує чистоту та охайність організації робочого простору.
Завдяки оптимальному поєднанню надійності, гнучкості та стильного дизайну, Gamepro MAG100V стає відмінним доповненням до геймерських та професійних робочих зон.
Купити Настільне кріплення для монітора GamePro MAG101V можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для монітора GamePro MAG101V здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для монітора GamePro MAG101V можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | З моніторами 17"-40" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 40 |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Підсвічування | З RGB-підсвічуванням |
| Колір виробу | Чорний, фіолетовий |
| Розміри | 51 х 44,6 см |
| Регулювання | За висотою За глибиною Обертання Поворот |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Особливості | Для кріплення вигнутих екранів, Знімна VESA-пластина, Вбудована система управління кабелями |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Місце встановлення | Настільні кріплення |
| Вага | 3,2 кг кг |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізне кріплення |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!