OfficePro
-10%
Завдяки міцній сталевій конструкції забезпечується стабільна підтримка для одного монітора від 17 до 32 дюймів вагою до 9 кг (19,8 фунтів). Гнучка конструкція для широких налаштувань і кутів огляду, що регулюються для портретної або альбомної орієнтації. Знімна пластина VESA для зручного встановлення. Затискачі для кабелю в комплекті для організованого робочого місця без безладу.
Купити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA101 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для монітора OfficePro MA101 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA101 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | З моніторами 17"-32" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Матовий чорний |
| Розміри | 221 x 191 x 46 мм |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Особливості | Вбудована система управління кабелями |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75x75 100x100 |
| Місце встановлення | Настільне кріплення |
| Вага | 2,9 кг кг |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!