OfficePro
-17%
Сучасний кронштейн для монітора з пружинною підтримкою
Візерунок замкової щілини забезпечує легке встановлення
Конструкція із вільним нахилом для різноманітних вражень від перегляду
Вбудована система кабель-менеджменту для організованого та акуратного робочого простору
Купити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA421S можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для монітора OfficePro MA421S здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA421S можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | З моніторами 17"-32" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Розміри | 117x514х579 мм |
| Регулювання | Нахил Поворот Обертання |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Особливості | Вбудоване сховище для кабелів, Знімна пластина VESA |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75x75 100x100 |
| Місце встановлення | Настільне кріплення |
| Вага | 2,9 кг кг |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!