OfficePro
-15%
🚚 Безкоштовна доставка
Розроблений з ідеальною гнучкістю та привабливим дизайном, MA422S є чудовим вибором для створення комфортного та естетичного робочого простору.
Пластина VESA з отворами у формі замка дозволяє швидко встановлювати та знімати монітор без зайвих зусиль. Швидкознімне з’єднання спрощує обслуговування та прибирання користувачем.
Інтегровані затискачі для кабелів дозволяють акуратно організувати дроти, забезпечуючи чистий і впорядкований вигляд робочої зони.
Купити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA422S можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для монітора OfficePro MA422S здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA422S можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | З моніторами 17'-32' |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Два |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Сріблястий |
| Розміри | 1043 x 109 x 579 мм |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Особливості | Вбудоване сховище для кабелю, Знімна пластина VESA |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 75x75 |
| Місце встановлення | Настільне кріплення |
| Вага | 4,5 кг кг |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!