OfficePro
-8%
🚚 Безкоштовна доставка
Щоб не відставати від нових тенденцій великих екранів, ми створили кронштейн для монітора MA801, здатний надійно утримувати дисплеї з діагоналлю до 49 дюймів, такі як Samsung Odyssey G9.
Оптимізований механізм нахилу забезпечує плавне регулювання навіть для великих екранів, а швидкознімна пластина VESA та верхнє монтажне кріплення роблять установку надзвичайно зручною.
Раціонально спроєктована база має порти USB-A та USB-C — це дозволяє легко передавати дані й заряджати гаджети без зайвих проводів. Завдяки двом стильним кольоровим варіантам, кронштейн MA801 ідеально доповнить будь-який інтер’єр.
Підніміть рівень комфорту вашого дисплея на нову висоту з кронштейном MA801.
Купити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA801B можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Настільне кріплення для монітора OfficePro MA801B здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Настільне кріплення для монітора OfficePro MA801B можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | З моніторами 17-49" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна підтримувана діагональ | 49 |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Підсвічування | Немає |
| Колір виробу | Чорний |
| Розміри | 132 x 558 x 575 мм |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Особливості | USB-A, USB-C, Вбудоване сховище для кабелю, Знімна пластина VESA |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 75x75 |
| Місце встановлення | Настільне крпілення |
| Вага | 4,1 кг кг |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!