Anda Seat
-22%
🚚 Безкоштовна доставка
Геймерське крісло Anda Seat Kaiser 3 Pro XL — ідеальний вибір для користувачів, що цінують максимальний комфорт та ергономіку. Завдяки міцному сталевому каркасу та великим розмірам крісло забезпечує надійну підтримку для користувачів вагою до 180 кг, та зростом до 210см.
Крісло оснащене вмонтованою в спинку адаптивною підтримкою попереку, що регулюється вгору/вниз та вперед/назад для точного підлаштування положення.
Подшка для голови із магнітним кріпленням виконана із піни із ефектом пам'яті та має шар охолоджуючого гелю, що додає ще більше комфорт протягом тривалого сидіння.
5D підлокітники дозволяють повністю регулювати положення під час гри на ПК, мобільних або будь-яких інших пристроях.
Крісло відкидається від 90° до 165°, із можливістю гойдання до 15°, що робить його зручним як для роботи, так і для відпочинку.
Регулювання:
Висота поперекової подушки
Висота підголівника
Висота підлокітників
Висота сидіння
Відстань підлокітників
Жорсткість гойдання
Кут нахилу сидіння
Кут нахилу спинки
Кут повороту підлокітників
Особливості:
Активне сидіння
Бічна підтримка спини
Поперекова підтримка
Прогумовані ролики
Підголівник
Комплектація:
Вміст коробки:
Спинка
Сидіння
П’ятизіркова база
Підлокітники
Подушка для голови на магніті
Подушка під поперек
Коробка з додатковими комплектуючими
Багатофункціональна система нахилу
Магнітні підлокітники з пінополіуретану
Вміст коробки з додатковими комплектуючими:
Бічні накладки на магніті
Шестигранний ключ
Поршень + Пилозахисний кожух
Купити Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 3 Pro XL Fabric Dark Gray Size XL (AD12YDC-XL-01-GB-CF-G02) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 3 Pro XL Fabric Dark Gray Size XL (AD12YDC-XL-01-GB-CF-G02) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 3 Pro XL Fabric Dark Gray Size XL (AD12YDC-XL-01-GB-CF-G02) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Механізми | Multi-functional Tilt, Мультиблок |
| Підлокітники | 5D підлокітники |
| Колір виробу | Темно-сірий |
| Розміри | 134 х 74 х 57,5 см |
| Максимальний зріст | 210 см |
| Регулювання | Висота поперекової подушки,підголівника,підлокітників,сидіння,Відстань підлокітників,Жорсткість гойдання,Кут нахилу сидіння,спинки,Кут повороту підлок |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 30 кг |
| Наповнювач | Формувальна піна високої щільності |
| Матеріал оббивки | Лляна тканина |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Бренд | Anda Seat |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!