Anda Seat
-8%
🚚 Безкоштовна доставка
Підніміть свій досвід сидіння на новий рівень з ігровим кріслом Anda Seat Kaiser 4. Крісло оснащене інноваційною підтримкою попереку з чотирма рівнями регулювання і вбудованою діафрагмою, регульованою за висотою та об'ємом, що забезпечує максимальну підтримку і комфорт під час сидіння. За допомогою швидкого потягування за важіль ви можете розблокувати систему підтримки попереку, щоб вона відповідала вашій позі на різних глибинах сидіння. Вона вільно реагує на ваші рухи, коли не заблокована, і забезпечує міцну підтримку, коли заблокована.
5D підлокітники дають змогу повністю регулювати положення, під час гри на ПК, мобільних або будь-яких інших пристроях. Магнітна подушка для голови містить міцну, еластичну піну з ефектом пам'яті та зберігає вашу голову прохолодною навіть під час запеклих ігрових моментів.
Високоякісна інноваційна синтетична шкіра стійка до плям і легко очищається, а також має довговічність та еко-відповідність стандартам OEKO-TEX і RoHS. Таким чином, ви можете швидко прибрати розлиту каву, крихти від закусок або сліди від домашніх тварин за допомогою вологої серветки.
Матеріал шкіри Kaiser 4 розроблений, щоб протистояти вицвітанню кольору і витримувати знос. Він витримує всі типи використання, роблячи його довговічним вибором для тривалого комфорту.
10 Чудових кольорів і повна регульованість: поєднуючи контрастні кольори, Kaiser 4 створює динамічну атмосферу й ідеально вписується у вашу кімнату або офіс. З восьми доступних кольорів у шкірі та двох у лляній тканині, завжди знайдеться колір для вас.
Kaiser 4 - це вибір для тих, хто шукає ергономічне і надійне крісло для тривалих годин роботи або гри.
Комплектація:
1 х Спинка (з вбудованою системою ергономічної підтримки попереку)
1 х База сидіння з підлокітниками (попередньо встановлені)
1 х Подушка для голови на магніті
1 х Алюмінієва основа для коліс
1 х Мультифункціональна система нахилу
2 х Бічні кришки на магніті
1 х Шестигранний ключ
1 х Газліфт
1 х Пилозахисний чохол
1 х Ручка регулювання сидіння
1 х Ручка блокування нахилу
1 х Захисна капсула
5 х Колеса
1 х Комплект гвинтів (6 шт)
Купити Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 4 Dark Grey Fabric Size L можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 4 Dark Grey Fabric Size L здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло ігрове Anda Seat Kaiser 4 Dark Grey Fabric Size L можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Механізми | Multi-functional Tilt, Мультиблок |
| Підлокітники | 5D підлокітники |
| Колір виробу | Темно сірий |
| Розміри | 134 х 74 х 61 см |
| Максимальний зріст | 180 см |
| Регулювання | Висота підголівника,підлокітників,сидіння,Відстань підлокітників,Жорсткість гойдання,Кут нахилу підлокітників,сидіння, спинки,Кут повороту підлокітник |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 33.5 кг |
| Наповнювач | Формувальна піна високої щільності |
| Матеріал оббивки | Лляна тканина |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Бренд | Anda Seat |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!