Anda Seat
-17%
🚚 Безкоштовна доставка
Крісло Anda Seat Kaiser Frontier XL – це поєднання зручності та стилю, створене для справжніх поціновувачів комфорту та якості.
Виготовлене з високоякісних матеріалів, воно гарантує довговічність та зручність у використанні протягом багатьох років.
Льняна тканина, що покриває крісло, не тільки приємна на дотик, але й стійка до зношування та забруднення, що робить його ідеальним вибором для тривалих ігрових сесій або робочих марафонів.
Підлокітники регулюються у чотирьох напрямках, забезпечуючи повний контроль над положенням і позиціюванням.
Подушки, заповнені піною з ефектом пам’яті, забезпечують неперевершений комфорт та підтримку, дозволяючи вам насолоджуватися ігровим процесом або роботою на повну потужність.
Механізм гойдання "метелик" і газліфт 4 класу забезпечують максимальну гнучкість і легкість налаштування вашого крісла під будь-які вподобання.
Металева основа та нейлонові колеса діаметром 65 мм гарантують стійкість і плавний рух крісла по підлозі, забезпечуючи бездоганну маневровість та комфорт за будь-яких обставин.
Регулювання:
Висота поперекової подушки
Висота підголівника
Висота підлокітників
Висота сидіння
Відстань підлокітників
Жорсткість гойдання
Кут нахилу підлокітників
Кут нахилу сидіння
Кут нахилу спинки
Кут повороту підлокітників
Особливості:
Активне сидіння
Бічна підтримка спини
Поперекова підтримка
Посилена основа
Прогумовані ролики
Підголівник
Комплектація:
Спинка
Сидіння
Подушка для голови
Подушка для попереку
П’ятизіркова база
Механізм нахилу метелик
Підлокітники
Бічні кришки на магніті
Шестигранний ключ
Поршень + Пилозахисна кришка
Захисний капсуль
Комплект коліс
Комплект гвинтів
Купити Крісло ігрове Anda Seat Kaiser Frontier Fabric Black Size XL можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло ігрове Anda Seat Kaiser Frontier Fabric Black Size XL здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло ігрове Anda Seat Kaiser Frontier Fabric Black Size XL можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Механізми | Conventional Tilt |
| Підлокітники | 4D підлокітники |
| Колір виробу | Чорний |
| Розміри | 145 х 72 х 59 см |
| Максимальний зріст | 200 см |
| Регулювання | Висота поперекової подушки,підголівника,підлокітників,сидіння,спинки,Відстань підлокітників,Жорсткість гойдання,Кут нахилу підлокітників,сидіння |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 28 кг |
| Наповнювач | Піна Memory Foam |
| Матеріал оббивки | Лляна тканина |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Бренд | Anda Seat |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!