Anda Seat
-23%
🚚 Безкоштовна доставка
Anda Seat Luna Pro — це зручне ігрове крісло із підставкою для ніг, створене для комфортної роботи та тривалих ігрових сесій. Завдяки міцному металевому каркасу і наповненню із піни високої щільності, воно забезпечує надійну підтримку спини та довговічність. Оббивка із натуральної лляної тканини стійка до зношування й легко очищується. Крісло оснащене механізмом нахилу спинки від 90° до 160°, що дозволяє обрати зручне положення для роботи чи відпочинку. Підлокітники регулюються по висоті (1D), а широка основа з нейлоновою хрестовиною гарантує стійкість. Ідеальний вибір для геймерів і користувачів, які цінують якість і комфорт.
Особливості:
Активне сидіння
Бічна підтримка спини
Поперекова підтримка
Посилена основа
Прогумовані ролики
Підголівник
Підставка для ніг
Регулювання:
Висота підлокітників
Висота сидіння
Висота спинки
Жорсткість гойдання
Кут нахилу сидіння
Кут нахилу спинки
Комплектація:
Спинка
Сидіння
П’ятизіркова база
Підлокітники
Подушка для голови
Подушка для попереку
Механізм нахилу "Метелик"
Бічні накладки
Шестигранний ключ
Газ ліфт + Пилозахисна кришка
Комплект гвинтів
Підставка для ніг
Купити Крісло ігрове Anda Seat Luna Pro Black Fabric Size L можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло ігрове Anda Seat Luna Pro Black Fabric Size L здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло ігрове Anda Seat Luna Pro Black Fabric Size L можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Метелик |
| Підлокітники | 2D підлокітники |
| Колір виробу | Чорний |
| Розміри | 139 х 70 х 58 см |
| Максимальний зріст | 170 см |
| Регулювання | Висота поперекової подушки, Висота підлокітників, Висота сидіння, Жорсткість гойдання, Кут нахилу спинки |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 23 кг |
| Наповнювач | Піна Memory Foam |
| Матеріал оббивки | Лляна тканина |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підставка для ніг |
| Бренд | Anda Seat |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!