Anda Seat
-13%
🚚 Безкоштовна доставка
Anda Seat Novis Plus: Індивідуальний простір для максимального комфорту.
Виберіть ідеальне покриття для вашого крісла Anda Seat Novis Plus: дихаючу натуральну лляну тканину для природного комфорту або стильну та міцну преміальну екошкіру, стійку до вицвітання. Ергономічна форма спинки забезпечує надійну підтримку попереку, не вимагаючи додаткових налаштувань, а збільшена область сидіння гарантує комфорт протягом усього дня. Інноваційна піна холодного формування щільністю 60 кг/м³ ідеально поєднує міцність, гнучкість і стійкість до просідання, адаптуючись під форму тіла користувача для індивідуального комфорту.
Технологічна спинка регулюється в широкому діапазоні нахилу від 90° до 155°, а додатковий кут гойдання в 15° дозволяє повною мірою розслабитися. 2D-підлокітники мають м'яке поліуретанове покриття для надійної та комфортної опори.
Додатковий комфорт та зручність забезпечує подушка для попереку, яка підтримує правильне положення тіла. А магнітна подушка для голови з ефектом пам'яті та охолоджувальним шаром приймає оптимальну форму та зберігає приємну прохолоду.
Вся конструкція встановлена на надійну металеву основу, а безпеку та довговічність рухомих частин гарантує газліфт 4-класу. Мультифункціональний блок гойдання та поліуретанові колеса розміром 60 мм, доповнюють враження про якість та довговічності механізмів, розрахованих на щоденне використання протягом багатьох років.
Купити Крісло ігрове Anda Seat Novis Plus Fabric Grey Size XL можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло ігрове Anda Seat Novis Plus Fabric Grey Size XL здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло ігрове Anda Seat Novis Plus Fabric Grey Size XL можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал основи | Метал |
| Механізми | Multi-functional Tilt, Газліфт, Мультиблок |
| Підлокітники | 2D підлокітники |
| Колір виробу | Сірий |
| Розміри | 131 х 72 х 72 см |
| Максимальний зріст | 210 см |
| Регулювання | Висота підлокітників, Висота сидіння, Жорсткість гойдання, Кут нахилу сидіння, Кут нахилу спинки |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 25 кг |
| Наповнювач | Піна холодного формування |
| Матеріал оббивки | Лляна таканина |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Бренд | Anda Seat |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!