Anda Seat
-12%
🚚 Безкоштовна доставка
Anda Seat Phantom 3 XL — це преміальне ігрове крісло, розроблене для максимального комфорту та підтримки під час тривалих ігрових сесій. Виготовлене з високоякісної лляної тканини і наповнений ексклюзивною формувальною піною RE-DENSE щільністю 60 кг/м³, він забезпечує виняткову міцність і м’якість.
Крісло має міцний сталевий каркас і базу з коліщатками діаметром 65 мм із прогумованим покриттям для плавної мобільності. Його ергономічний дизайн включає подушки для попереку та шиї унікальної форми, що забезпечують індивідуальну підтримку хребта.
4D-підлокітники дозволяють регулювати їх положення в чотирьох напрямках, а спинка відкидається від 90° до 160° для зручного положення. Підходить для людей зростом до 200 см та вагою до 150 кг, забезпечуючи ідеальну посадку.
Phantom 3 XL — це поєднання сучасних технологій, міцних матеріалів і продуманого дизайну для щоденного комфорту.
Особливості:
Активне сидіння
Бічна підтримка спини
Поперекова підтримка
Посилена основа
Прогумовані ролики
Регулювання:
Висота підлокітників
Висота сидіння
Відстань підлокітників
Жорсткість гойдання
Кут нахилу підлокітників
Кут нахилу сидіння
Кут нахилу спинки
Кут повороту підлокітників
Купити Крісло ігрове Anda Seat Phantom 3 XL Fabric Dark Gray Size XL можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло ігрове Anda Seat Phantom 3 XL Fabric Dark Gray Size XL здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло ігрове Anda Seat Phantom 3 XL Fabric Dark Gray Size XL можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал основи | Сталь |
| Механізми | Conventional Tilt |
| Підлокітники | 4D підлокітники |
| Колір виробу | Темно сірий |
| Розміри | 141 х70 х 58 см |
| Максимальний зріст | 200 см |
| Регулювання | Висота підлокітників,сидіння,Відстань підлокітників,Жорсткість гойдання,Кут нахилу підлокітників,Кут нахилу сидіння, спинки,Кут повороту підлокітників |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 25 кг |
| Наповнювач | Піна Memory Foam |
| Матеріал оббивки | Лляна тканина |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Бренд | Anda Seat |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!