OfficePro
-11%
🚚 Безкоштовна доставка
Офісне крісло OfficePro Elegant – сучасне та ергономічне рішення для комфортної роботи. Сидіння заповнене м'якою піною, що забезпечує високий рівень комфорту під час тривалого сидіння. Ергономічна форма спинки підтримує анатомічно правильне положення спини, зменшуючи навантаження. Крісло оснащене нейлоновими 3D-підлокітниками, оббитими м'яким поліуретаном, які регулюються по висоті, вперед-назад, а також по горизонталі (всередину або назовні). Регульований підголівник дозволяє адаптувати положення під ваші уподобання, а сітчасте покриття забезпечує вільну циркуляцію повітря, запобігаючи перегріву. Функція регулювання висоти сидіння та активації/блокування гойдання додає ще більше можливостей персоналізації. Синхронний механізм нахилу (синхромеханізм) дозволяє фіксувати спинку в трьох положеннях для ідеальної підтримки. Крісло встановлена на міцній нейлоновій базі з колесами розміром 60 мм, що забезпечує стабільність і плавне переміщення. Ідеальний вибір для офісу, дому або робочого кабінету.
Особливості:
Активне сидіння
З сіткою
Поперекова підтримка
Посилена основа
Прогумовані ролики
Підголівник
Регулювання:
Висота підголівника
Висота підлокітників
Висота сидіння
Жорсткість гойдання
Кут нахилу підголівника
Кут нахилу сидіння
Кут нахилу спинки
Кут повороту підлокітників
Купити Крісло офісне OfficePro Elegant OC600-B-DG-DG можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло офісне OfficePro Elegant OC600-B-DG-DG здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло офісне OfficePro Elegant OC600-B-DG-DG можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Газ-ліфт, Синхромеханізм, Фіксації |
| Підлокітники | 3D підлокітники |
| Колір виробу | Чорний |
| Розміри | 132 х 67 х 68,5 см |
| Максимальний зріст | 185 см |
| Регулювання | Висота підголівника; підлокітників; сидіння, Жорсткість гойдання, Кут нахилу підголівника; сидіння; спинки, Кут повороту підлокітників |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 16 кг |
| Наповнювач | Піна |
| Матеріал оббивки | Сітка/Текстиль |
| Особливості | Активне сидіння, З сіткою, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!