OfficePro
-8%
🚚 Безкоштовна доставка
Officepro OC680G – це ергономічне, високоякісне офісне крісло, з широкими можливостями персональних налаштувань. Завдяки суцільному сітчастому покриттю та міцному пластиковому каркасу забезпечується вільна циркуляція повітря, що надає свіжості та легкості під час експлуатації.
Регульована поперекова підтримка забезпечує ергономічну підтримку нижньої частини спини, щоб запобігти перенапрузі при тривалому сидінні. Кут нахилу та висота підголівника регулюється для оптимального позиціонування. А завдяки регулюванню спинки за висотою ви можете налаштувати зручне положення спинки для свого зросту. Нейлонові 3D підлокітники, покриті м'яким поліуретаном, регулюються за висотою, вперед-назад і змінюють кут повороту по горизонталі (назовні або всередину). Для регулювання нахилу та фіксації спинки, у кріслі використовується синхромеханіз, що у поєднанні з функцією регулювання глибини сидіння надає ще більше комфорту.
Регулювання:
Висота підголівника
Висота підлокітників
Висота сидіння
Висота спинки
Глибина сидіння
Жорсткість гойдання
Кут нахилу підголівника
Кут нахилу сидіння
Кут нахилу спинки
Кут повороту підлокітників
Комплектація:
1 підголівник
1 спинка
1 сидіння
2 підлокітника
1 механізм нахилу
5 коліс
1 газ-ліфт
1 комплект гвинтів із шестигранним ключем
1 посібник користувача
Купити Крісло офісне OfficePro Skyline OC680G Gray можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло офісне OfficePro Skyline OC680G Gray здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло офісне OfficePro Skyline OC680G Gray можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Газліфт, Синхромеханізм, Фіксація нахилу |
| Підлокітники | 3D підлокітники |
| Колір виробу | Сірий |
| Розміри | 132 х 68 х 68 см |
| Максимальний зріст | 200 см |
| Регулювання | Висота підголівника,підлокітників,сидіння, спинки,Глибина сидіння,Жорсткість гойдання,Кут нахилу підголівника,сидіння,спинки,Кут повороту підлокітникі |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 19 кг |
| Наповнювач | Без наповнювача |
| Матеріал оббивки | Сітка |
| Особливості | Активне сидіння, З сіткою, Поперекова підтримка,Прогумовані ролики, Підголівник |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!