OfficePro
-30%
🚚 Безкоштовна доставка
Офісне крісло OfficePro Wave – ідеальне поєднання комфорту та ергономіки для сучасного робочого простору. Крісло оснащене сітчастим покриттям, яке забезпечує оптимальну циркуляцію повітря, запобігаючи перегріву під час тривалого сидіння. Регульований підголівник з м'якою піною дозволяє індивідуально налаштувати положення для максимального комфорту та підтримки голови. Система підтримки попереку з регулюванням висоти та кута нахилу забезпечує анатомічно правильне положення спини, зменшуючи навантаження. Крісло має нейлонові 3D-підлокітники, оббиті м'яким поліуретаном, які регулюються по висоті, вперед-назад, а також по горизонталі. Синхронний механізм нахилу (синхромеханізм) дозволяє фіксувати спинку в трьох положеннях, а функція регулювання висоти сидіння та гойдання забезпечує додаткові можливості персоналізації під час роботи. Крісло встановлено на міцній нейлоновій базі з колесами розміром 60 мм, що забезпечує стабільність і плавність переміщення. OfficePro Wave – ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, якість та сучасний дизайн
Регулювання:
Висота підголівника
Висота підлокітників
Висота сидіння
Відстань підлокітників
Жорсткість гойдання
Кут нахилу сидіння
Кут нахилу спинки
Кут повороту підлокітників
Комплектація:
1х Підголівник
1х Спинка
1х Сидіння
2х Підлокітники
1х Механізм нахилу
1х Газ-ліфт
1х Хресовина
5х Колеса
1х Комплект гвинтів
1х Шестигранний ключ
Купити Крісло офісне OfficePro Wave OC670-B-B-B можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Крісло офісне OfficePro Wave OC670-B-B-B здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Крісло офісне OfficePro Wave OC670-B-B-B можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | - |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал основи | Нейлон |
| Механізми | Газліфт, Синхромеханізм, Фіксації |
| Підлокітники | 3D підлокітники |
| Колір виробу | Чорний |
| Розміри | 130 х 67.5 х 70 см |
| Максимальний зріст | 185 см |
| Регулювання | Висота підголівника, підлокітників, сидіння,Відстань підлокітників,Жорсткість гойдання,Кут нахилу сидіння, спинки,Кут повороту підлокітників |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Вага | 15 кг |
| Наповнювач | Без наповнювача |
| Матеріал оббивки | Сітка/Текстиль |
| Особливості | Активне сидіння, З сіткою, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Бренд | OfficePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!