Xiaomi
-13%
Новинка
Ліхтар Xiaomi Mijia Multi Functional Strong Light Flashlight (N613) — це багатофункціональний пристрій, який поєднує високу яскравість та додаткові корисні функції.
СВІТЛОВИЙ ПОТІК
Максимальна яскравість становить 1000 люменів, що забезпечує потужне освітлення.
РЕЖИМИ РОБОТИ
Ліхтар має декілька режимів освітлення для різних потреб:
Яскравий режим: 1000 люменів
Середній режим: 180 люменів
Низький режим: 40 люменів
Режим SOS для екстрених ситуацій.
Додаткові функції: Додатково ліхтарик оснащений U-подібним ножем для ременя безпеки. Він розташований під кутом 45°, має міцне і гостре лезо, тому використовувати його в надзвичайній ситуації дуже просто і зручно.
ДИЗАЙН
Компактний та ергономічний дизайн забезпечує зручність використання та транспортування. Цей ліхтар стане надійним помічником як у повсякденному житті, так і під час подорожей чи екстремальних умов.
| Бренд | Xiaomi |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Модель | Multi Functional Strong Light N613 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розмір | 184 × 32 × 32 мм |
| Ємність елемента живлення | 3200 mAh |
| Потужність | 10 W |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип елемента живлення | Літій-іонний |
| Світловий потік | 1000 lm лм |
| Бренд | Xiaomi |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!