Borofone
-13%
Новинка
BOROFONE BFK16A Winner dual-mic (Lightning) Black — це набір із двох бездротових петличних мікрофонів електретного типу та ресивера для їхнього з'єднання зі смартфонами та планшетами.
Цей аксесуар стане чудовим вибором для зручного й ефективного запису якісного звуку та справжнім помічником для звичайних користувачів і професіоналів: блогерів, журналістів, творців контенту, відеографів.
Мікрофони та ресивер реалізовані в схожому, практичному дизайні з використанням якісних матеріалів і надійних електронних компонентів. Завдяки компактним розмірам, невеликій вазі та затискачу-прищіпці мікрофон може легко кріпитися на одязі в найзручнішому місці, не заважатиме та не відволікатиме увагу.
Якісний запис звуку без спотворень і сторонніх шумів навіть на відкритому повітрі забезпечується вітрозахисною голівкою. Записується звук з частотою 20Hz–20000Hz і чутливістю -40dBFS.
Кожен з мікрофонів оснащений акумулятором ємністю 60mAh. Час їхньої безперервної роботи становить близько 4-5 годин.
Ресивер забезпечує стабільне бездротове з'єднання на частоті 2.4GHz та приймає аудіосигнал з мінімальною затримкою. Роз'єм Lightning забезпечить його сумісність з iPhone та iPad.
Купити Бездротова мікрофонна система BOROFONE BFK16A Winner dual-mic (Lightning) Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Бездротова мікрофонна система BOROFONE BFK16A Winner dual-mic (Lightning) Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Бездротова мікрофонна система BOROFONE BFK16A Winner dual-mic (Lightning) Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | BOROFONE |
| Гарантія | 12 |
| Комплект | 2 мікрофони; ресивер |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Модель | BFK16A |
| Інтерфейс підключення | Lightning |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ємність акумулятора | 50 mAh |
| Розміри | 63 × 25 × 28 мм |
| Тип виробу | Мікрофонна система |
| Особливості | Шумопоглинання ENC |
| Колір виробу | Black |
| Вага | 18 г кг |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Бренд | Borofone |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!