BOYA
-25%
BOYA BY-K3 — це професійний настільний USB-мікрофон, створений для завдань, де важлива деталізація та відсутність зайвих шумів. Він поєднує передові аудіотехнології та зручність plug-and-play, стаючи ідеальним інструментом для стрімерів, вокалістів, викладачів, подкастерів та всіх, хто цінує якісний звук.
- Суперкардіоїдна діаграма спрямованості забезпечує точне захоплення вашого голосу спереду з мінімальним уловлюванням фонового шуму збоку та ззаду. Ефективно усуває ехо, забезпечуючи чіткий і сфокусований звук.
- Вбудований смарт-чіп із технологією ENC (Environmental Noise Cancellation) дозволяє шар за шаром фільтрувати фонові звуки (шум клавіатури, вентиляторів, розмови), залишаючи ваш голос кристально чистим.
- Вбудована Hi-Fi звукова карта забезпечує професійну якість запису з частотою дискретизації 48 кГц / 24 біт та широкою смугою пропускання 20 Гц – 20 кГц. Ваш голос звучатиме природно, багато і без спотворень.
- Сенсорна кнопка MUTE. Одне натискання кнопки для вмикання/вимикання мікрофона.
- Активне шумозаглушення. Подвійне натискання для активації/деактивації функції ENC.
- Регулятор чутливості (Gain Control Dial): Фізичний регулятор для точної настройки чутливості мікрофона.
- Комплектується антивібраційним кріпленням з демпфіруючим матеріалом, який ефективно поглинає удари та вібрації від столу. - Універсальне різьбове кріплення (3/8"" та 5/8"") дозволяє встановлювати мікрофон як на настільну підставку, так і на пантограф.
- Вбудований розʼєм для моніторингу 3.5 мм jack дозволяє слухати свій голос у реальному часі без затримки.
- RGB-підсвічування додає стильний вигляд вашій робочій зоні або ігровій установці.
- Plug-and-play: Працює без додаткових драйверів. Просто підключіть мікрофон до комп'ютера (Windows/macOS) або смартфона за допомогою USB-C кабелю (1.8 м), що входить у комплект.
Комплектація:
1х Мікрофон
1х поп-фільтр
1х настільна підставка з амортизаційним кріпленням
1х кабель передачі даних USB-C - USB-C/USB-A
1х різбовий адаптер 5/8"" до 3/8""
1х адаптер для кріплення на пантограф
Купити Мікрофон конденсаторний BOYA K3-02 RGB Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Мікрофон конденсаторний BOYA K3-02 RGB Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Мікрофон конденсаторний BOYA K3-02 RGB Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | Для комп'ютерів, Для смартфонів і планшетів, Універсальні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 24,9 х 11,7 х 8,6 см |
| Роз'єми | Type-C, 3,5 мм Jack |
| Тип виробу | Конденсаторні |
| Максимальний рівень звукового тиску | 108 дБ |
| Спрямованість | Суперкардіоїдні |
| Особливості | HI-FI якість запису,Частота дискретизації 48 кГц,Бітрейт 24 біт,RGB підсвічування,Прямий аудіомоніторинг,Активне шумозаглушення,Сенсорна кнопка "Mute" |
| Довжина шнура | 1,8 м |
| Частотний діапазон | 20 Гц - 20 кГц |
| Імпеданс | - |
| Відношення сигнал/шум | 75 дБ |
| Вихід для навушників | 3,5 мм |
| Колір виробу | Чорний |
| Вага | 0,415 кг |
| Чутливість | -39 дБ |
| Підсвічування | RGB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | Дротове |
| Бренд | BOYA |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!