Fifine
-46%
🚚 Безкоштовна доставка
Fifine M9 - це система подвійних бездротових петличних мікрофонів з вбудованим зарядним кейсом та функцією шумоприглушення. Вона забезпечує високоякісний звук навіть у шумному середовищі, що робить її ідеальною для створення контенту на ходу. Дальність роботи до 50 метрів забезпечує свободу руху під час запису.
Частотний діапазон 20 Гц - 20 кГц та максимальний рівень звукового тиску 110 дБ гарантують чіткий та детальний звук.
Вбудований зарядний кейс спрощує процес зарядки та зберігання мікрофонів.
Ідеально підходить для мобільних записів, стрімінгу та інтерв'ю.
Купити Безпровідний петличний мікрофон Fifine M9 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Безпровідний петличний мікрофон Fifine M9 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Безпровідний петличний мікрофон Fifine M9 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | Android, iPhone |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 10 х 6 см |
| Роз'єми | 3.5 мм mini-jack, USB Type-C |
| Тип виробу | Конденсаторні |
| Спрямованість | Всенаправлені |
| Особливості | Кнопка Mute, Активне шумопоглинання, Регулювання чутливості, Вибір режиму запису: моно/стерео |
| Частотний діапазон | 20 - 20 000 Гц |
| Імпеданс | - |
| Відношення сигнал/шум | 37 дБ |
| Вихід для навушників | 3.5 мм |
| Колір виробу | Чорний |
| Вага | 150 г кг |
| Чутливість | -37 ± 3 дБВ |
| Підсвічування | Немає |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | від USB |
| Бренд | Fifine |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!