Fifine
-23%
🔥 Хіт
🚚 Безкоштовна доставка
Fifine AmpliGame – якісний ігровий мікрофон з усіма необхідними аксесуарами, стане справжнім подарунком для досвідченого геймера. Якісний звук із глибокими низькими та чистими високими частотами, зручна тринога, вражаюче RGB-підсвічування, знімний поп-фільтр. Мікрофон працює на консолі Windows, Mac та PlayStation. USB порт розташований прямо за мікрофоном, що робить підключення зручнішим.
Купити USB мікрофон Fifine A8W можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка USB мікрофон Fifine A8W здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити USB мікрофон Fifine A8W можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | Windows, PS4/PS5, MAC OS |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 165 х 235 х 115 мм |
| Роз'єми | 3.5 мм mini-jack, USB Type-C |
| Тип виробу | Конденсаторний, Студійний |
| Спрямованість | Кардіоїдна, Односпрямована |
| Особливості | Кнопка Mute, Регулювання гучності, Роз'єм для навушників |
| Частотний діапазон | 50 Гц - 20 кГц |
| Імпеданс | - |
| Відношення сигнал/шум | 70 дБ |
| Вихід для навушників | 3.5 мм |
| Колір виробу | Білий |
| Вага | 0.9 кг |
| Чутливість | -40 +-3 дБ |
| Підсвічування | RGB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | від USB |
| Бренд | Fifine |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!