Fifine
-27%
🚚 Безкоштовна доставка
Особливості:
Чотири режими зміни світлового ефекту RGB, що забезпечує унікальний візуальний досвід
Потрійні 14-міліметрові динаміки OMNI-Driectrional. Потрійні інтегровані 360-градусні високоякісні капсулі забезпечують чистий, м’який і нейтральний звук
Кнопка швидкого вимкнення звуку. Велика та чутлива кнопка вимкнення звуку для застосування в різних сценаріях
Різноманітні додатки звукозапису 4 типи направленого. Забезпечують більше використання, як-от озвучка, персональні подкасти, ASMR, тощо
Компактний дизайн ударного кріплення. Дизайн силіконового кільця для зменшення вібрації для кращого запису
Купити USB мікрофон Fifine A9 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка USB мікрофон Fifine A9 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити USB мікрофон Fifine A9 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | Mac OS, Windows OS |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | - |
| Роз'єми | jack 3,5 мм, USB-A/Type-C |
| Тип виробу | Конденсаторні |
| Спрямованість | Всенаправлена, Двонаправлена, Кардіоїдна, Стерео |
| Особливості | Перемикання спрямованості, Регулятор гучності, Кнопка Mute, З підсвіткою |
| Частотний діапазон | 61 – 18 000 Гц |
| Імпеданс | - |
| Відношення сигнал/шум | 70 дБА |
| Вихід для навушників | 3,5 мм |
| Колір виробу | Чорний |
| Вага | 0,676 кг |
| Чутливість | -40 +- 3 дБ |
| Підсвічування | RGB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | 5 В (через USB) |
| Бренд | Fifine |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!