Fifine
-14%
🚚 Безкоштовна доставка
FIFINE AM9 — гібридний динамічний мікрофон із підтримкою USB і XLR, що підходить для ПК, Mac, PlayStation і мікшерів. Він має активне шумозаглушення, яке одним натисканням прибирає фонові шуми, забезпечуючи чистий звук. Зручний мікшер дозволяє регулювати баланс між ігровим звуком і голосом, а окремий контролер гучності навушників — чути себе в реальному часі. Сенсорна кнопка MUTE та RGB-підсвічування додають комфорту й стилю. Завдяки Type-C підключенню «plug and play», FIFINE AM9 готовий до роботи одразу після підключення — ідеальний для стрімерів, геймерів і подкастерів.
Комплектація:
1 х Мікрофон
1 х Стійка до мікрофона
1 х USB-кабель
1 х Посібник користувача
Купити USB мікрофон Fifine AM9 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка USB мікрофон Fifine AM9 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити USB мікрофон Fifine AM9 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | Mac OS, Windows OS |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | - |
| Роз'єми | 3.5 мм mini-jack, USB Type-C, XLR |
| Тип виробу | Динамічний |
| Спрямованість | Кардіоїдна |
| Особливості | Регулятор гучності, Сенсорна кнопка Mute, З підсвіткою (11 режимів), Кнопка шумозаглушення, Мікшер гра-чат |
| Частотний діапазон | 80 – 18000 Гц |
| Імпеданс | - |
| Відношення сигнал/шум | 75 дБА |
| Вихід для навушників | 3.5 мм |
| Колір виробу | Чорний |
| Вага | 0.77 кг |
| Чутливість | -51 ± 3 дБ |
| Підсвічування | RGB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | від USB |
| Бренд | Fifine |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!