Fifine
-13%
🚚 Безкоштовна доставка
Він не просто так називається "танком". Чи гарний це мікрофон? Це залежить від того, як ви його сприймаєте. Але він дійсно не перегинає палицю. Він одразу впишеться в стиль вашої студії подкастів. Навіть без RGB, гладкий чорний корпус і сіра сітка все одно можуть зіграти досить хорошу роль у вашому ігровому налаштуванні: залишаючись низько і виділяючи ваш голос.
Це один з найкращих мікрофонів Fifine. За винятком двох регуляторів, кнопки вимкнення звуку і гвинта для затягування кріплення, які виготовлені із пластику, всі інші компоненти виготовлені з твердого металу. Це досить складне завдання, якщо ви хочете зробити вм'ятину в сітчастій кришці. У порівнянні зі своїм попередником K688, який мав дещо масивніший корпус, Tank3, здається, з іншої ліги. Він спроєктований бути стрункішим, але водночас більш м'язистим і важким, що впливає не лише на його зовнішній вигляд і відчуття, але й на звучання.
Якщо не брати до уваги недоліки, які можуть вас відлякати, переваги ефективного відсікання фонових шумів повинні переконати вас в якості звуку.
Щоб отримати найкраще шумозаглушення, але без погіршення якості, краще говорити зверху під невеликим кутом до осі. Відтворений звук буде досить природним. Але суть не лише в тому, що ви можете вести пряму трансляцію або записувати сирий звук, а в тому, що він настільки універсальний, що ви можете формувати звук різними способами відповідно до потреб стрімінгу та подкастингу.
Виразний теплий і глибокий звук від динамічних мікрофонів завжди досягається шляхом того, що вони звучать трохи заплутано. Fifine Tank3 не є винятком, але ми дійсно прагнемо зробити його королем універсальності серед Fifine.
Купити USB/XLR Мікрофон Fifine Tank3 можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка USB/XLR Мікрофон Fifine Tank3 здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити USB/XLR Мікрофон Fifine Tank3 можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сумісність | ПК, телефон, ноутбук, звукова картка, колонки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | - |
| Роз'єми | jack 3,5 мм, USB Type-C, XLR |
| Тип виробу | Динамічний |
| Спрямованість | Кардіоїдна |
| Особливості | Регулятор гучності моніторингу, Регулятор гучності мікрофона, Кнопка Mute |
| Частотний діапазон | 50 Гц - 16 кГц |
| Імпеданс | - |
| Відношення сигнал/шум | - |
| Вихід для навушників | 3,5 мм |
| Колір виробу | Чорний |
| Вага | 1,6 кг кг |
| Чутливість | -50 +- 3 дБ |
| Підсвічування | Немає |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | 5 В (від USB) |
| Бренд | Fifine |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!