Ajazz
-20%
🚚 Безкоштовна доставка
AJAZZ AJ159 Apex - це справді унікальна ігрова миша, створена для найшвидших рефлексів. Вона оснащена оптичним датчиком вищого рівня PAW3950, що забезпечує роздільну здатність до 30 тисяч точок на дюйм та високу частоту опитування 8000 Гц. Ці характеристики разом із програмуванням QMK та трьома режимами підключення (включаючи 2,4-гігагерцевий бездротовий режим) гарантують надзвичайно точну роботу.
Суперлегкий дизайн
Миша має ультралегке шасі, яке важить всього 56 грамів, що дозволяє їй рухатися швидко та реагувати без зайвих зусиль. Такий легкий дизайн забезпечує комфортне використання навіть під час тривалих ігрових сесій.
Надійність та довговічність
AJAZZ розробив механізм Huanuo з рейтингом 100 мільйонів кліків, що забезпечує тривалу надійність та довговічність миші. Це робить AJ159 Apex ідеальним вибором для інтенсивного використання у змагальних іграх.
Магнітна зарядна док-станція
Однією з найяскравіших особливостей AJ159 є її магнітна зарядна док-станція. Ця база дозволяє легко заряджати мишу, забезпечуючи унікальний дисплей даних, щоб ви завжди були впевнені, що ваша миша готова до гри. Ви ніколи не повернетеся до ігрової сесії з низьким рівнем заряду батареї.
Купити Бездротова миша Ajazz AJ159 APEX Blue (AJM159-A-BLUE) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Бездротова миша Ajazz AJ159 APEX Blue (AJM159-A-BLUE) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Бездротова миша Ajazz AJ159 APEX Blue (AJM159-A-BLUE) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | Linux Mac OS Microsoft Windows |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Частота опитування | 8000 Гц |
| Розміри | 63 х 118 х 37 мм |
| Кількість кнопок | 5 |
| Модель сенсора | PixArt PAW3950 |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB, Радіо адаптер (2,4 ГГц) |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Роздільна здатність сенсора, dpi | 50 - 42000 |
| Колір виробу | Блакитний |
| Тип датчика | Оптичний |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Вага | 0,56 кг |
| Модель перемкача | Huano Micro Switch |
| Підсвічування | Немає |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Комбіноване |
| Бренд | Ajazz |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!