Naturehike
🚚 Безкоштовна доставка
Намет NH15Z006-P підходить для активного відпочинку та подорожей пішки, коли важливий кожен грам спорядження. Завдяки надлегкій вазі (лише 1,8 кг) та компактним розмірам у складеному вигляді, модель також підходить для велоподорожей.
Конструкція складається з кількох шарів, які виконують різні функції:
Дуги каркаса виготовлені з алюмінію 7001 — гнучкого металу з антикорозійними властивостями. Це дозволяє використовувати намет за будь-якої погоди, не переживаючи за його цілісність та термін служби під час високих навантажень та регулярного впливу вологи.
Розміри намету сягають 205 х 130 х 110 см, пропонуючи достатньо місця для відпочинку двох осіб. Під стелею є гачок для підвішування ліхтаря. Також передбачено вентиляційне віконце для кращого провітрювання.
Після використання конструкція складається до розмірів Ø15 х 40 см і поміщається у фірмовий чохол-сумку з ручками для зручного транспортування.
Намет Naturehike NH15Z006-P, компресійний ремінець, 10 кілочків, 4 мотузки-вітровідтяжки, сумка для зберігання.
Характеристики:
Купити Намет двомісний ультралегкий Naturehike NH15Z006-P, темно-зелений можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Намет двомісний ультралегкий Naturehike NH15Z006-P, темно-зелений здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Намет двомісний ультралегкий Naturehike NH15Z006-P, темно-зелений можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір | 205 х 130 х 110 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Тип товару | намети |
| Сезон | літо,весна,осінь |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Москітна сітка | Так |
| Розмір в складеному стані | 15 х 40 см |
| Бренд | Naturehike |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!