Naturehike
🚚 Безкоштовна доставка
Намет Naturehike Mongar можна брати з собою в пішу подорож або велопоходи, оскільки він важить не більше 2600 грамів і належить до надлегкого спорядження. Модель має форму півсфери розміром 210 х 255 х 100 см, надаючи достатньо місця для одночасного розміщення двох осіб. У просторих тамбурах можна розмістити речі, які переносяться, щоб захистити їх від намокання внаслідок дощу.
Матеріал намету — поліестер 210Т з гладкою поверхнею, яка не тільки перешкоджає швидкому забрудненню матеріалу, але також несприйнятлива до появи зачіпок. Поліестер не має силіконового просочення, проте його водостійкості, що дорівнює 2000 мм водяного стовпа, достатньо, щоб витримувати експлуатацію під час короткочасних опадів. Також є тонка сітка В3 для захисту від комах.
Каркас складається з алюмінієвих дуг. Серед переваг металу: корозійна стійкість, легкість та гнучкість, що дозволяє каркасу переносити високі навантаження без деформування.
Наявність кількох входів дозволяє організувати наскрізну вентиляцію внутрішнього простору, актуальну в спекотну пору року. Для цього також є маленькі віконця.
У складеному вигляді розміри намету становлять 50 х 15 см. Виробник додав до комплекту футпринт та чохол для зручного зберігання намету.
Купити Намет надлегкий двомісний з футпринтом Naturehike Mongar NH17T007-M, 210T, темно-зелений можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Намет надлегкий двомісний з футпринтом Naturehike Mongar NH17T007-M, 210T, темно-зелений здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Намет надлегкий двомісний з футпринтом Naturehike Mongar NH17T007-M, 210T, темно-зелений можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Гарантія | 1 рік |
| Розмір | 210 х 255 х 100 см |
| Вага | 2.6 кг |
| Внутрішній шар | B3 сітка |
| Висота | 100 см |
| Тамбур | є |
| Довжина | 210 см |
| Форма | напівсфера |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Сезон | весна , осінь , літо |
| Кількість кімнат | однокімнатні |
| Ширина | 255 см |
| Упаковка | 50 х 15 см |
| Бренд | Naturehike |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!