-20%
Besta Skeleton - лімітований годинник українського виробника Besta ручної роботи. Циферблат виточується вручну нашими майстрами в Україні, при цьому в годиннику використовується надійний японський механізм. Модель має витончений класичний дизайн, високу якість комплектуючих і класно підійде під будь-який стиль.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Купити Чоловічий механічний годинник Besta Skeleton Gold Black Dial можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Чоловічий механічний годинник Besta Skeleton Gold Black Dial здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Чоловічий механічний годинник Besta Skeleton Gold Black Dial можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Розміри | 44х14 мм |
| Скло | Мінеральне |
| Вага | 100 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця/браслета | Коричневий |
| Форма корпусу | Кругла |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Діаметр корпусу | 44 мм |
| Товщина корпусу | 14 мм |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм мм |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) мм |
| Матеріал ремінця/браслета | Шкіряний |
| Країна виробника | Україна |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Стиль | Класичний |
| Водонепроникність | Базова - дощ |
| Застібка | Класична |
| Тип | Для чоловіків |
| Бренд | Besta |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!