Новинка
Besta United Brave ЗСУ – лімітована версія годинника Besta з логотипом ЗСУ. Механізм та електроніка виконана відомим брендом Skmei, а дизайн, логотип ЗСУ та збірка робить український бренд Besta. Годинник має витончений дизайн та якісний японський механізм. Він розроблений спеціально для військових, витримує підвищені навантаження, холод до -30 та потрапляння води до 3-х метрів.
На передній стороні годинника виконане витончене гравіювання Слава Україні та герб ЗСУ! На задній стороні - тризуб і Героям Слава!❤️
Кожен годинник комплектується офіційною гарантією на 12 місяців.
Купити Чоловічий водостійкий спортивний тактичний годинник Besta United Brave ЗСУ можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Чоловічий водостійкий спортивний тактичний годинник Besta United Brave ЗСУ здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Чоловічий водостійкий спортивний тактичний годинник Besta United Brave ЗСУ можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Індикація | Секунди, хвилини, години |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
| Розміри | 50х19 мм |
| Скло | Полікарбонатне |
| Вага | 60 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Колір ремінця/браслета | Камуфляжний |
| Форма корпусу | Кругла |
| Колір корпусу | Камуфляжний |
| Діаметр корпусу | 50 мм |
| Товщина корпусу | 19 мм |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) мм |
| Матеріал ремінця/браслета | Каучуковий |
| Країна виробника | Україна |
| Механізм | Кварцовий |
| Стиль | Спортивний |
| Водонепроникність | 5 атм - плавання |
| Застібка | Класична |
| Тип | Чоловічі |
| Бренд | Besta |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!