Carnival
-9%
🚚 Безкоштовна доставка
Чоловічі механічні годинники Carnival – це втілення престижу та надійності у кожній деталі. Оснащені високоточним японським механізмом із 25 каменями, вони забезпечують стабільну та довговічну роботу. Завдяки сапфіровому склу годинник стійкий до подряпин і зберігає бездоганний вигляд протягом багатьох років.
Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців та є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.
Основні переваги Carnival:
• японський механізм із 25 каменями;Carnival створені для чоловіків, які цінують престиж, точність та безкомпромісну якість.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний - срібний металевий браслет;
Додатковий - чорний ремінець з натуральної шкіри.
Купити Чоловічий механічний годинник Carnival Sappfire Silver Leather Deluxe можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Чоловічий механічний годинник Carnival Sappfire Silver Leather Deluxe здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Чоловічий механічний годинник Carnival Sappfire Silver Leather Deluxe можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Тип циферблата | Римські |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Функції | Маятник "Турбілліон Х", показують дату, місяць, день тижня |
| Розміри | 40х13 мм |
| Скло | Сапфірове |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Форма корпусу | Кругла |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Діаметр корпусу | 40 мм |
| Товщина корпусу | 13 мм |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм мм |
| Довжина ремінця | 20 см (регулюється) мм |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Країна виробника | Китай |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Стиль | Класичний |
| Водонепроникність | Базова - дощ |
| Застібка | Фірмова Carnival |
| Тип | Чоловічі |
| Бренд | Carnival |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!