-9%
Годинник Curren 8457 Gold-Green поєднує в собі еlegancію та практичність. Модель має прямокутний корпус з металу сріблястого та золотистого кольору, що додає стильного вигляду. Ремінець також виготовлений з металу, забезпечуючи надійність та комфорт при носінні. Годинник водонепроникний на глибину до 30 метрів і працює на кварцовому механізмі. Мінеральне скло забезпечує високу зносостійкість, а люмінесцентна підсвітка робить читання часу зручним у будь-яких умовах. Стильний класичний дизайн та функція показу годин, хвилин і секунд роблять цю модель ідеальним вибором для сучасного чоловіка. При покупці ви отримуєте гарантію на 12 місяців. Довжина ремінця становить 24 см, а вага годинника – 103 г.
Купити Curren 8457 Gold-Green можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Curren 8457 Gold-Green здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Curren 8457 Gold-Green можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Індикація | Години, Хвилини, Секунди |
| Функції | Час |
| Розміри | 35 х 35 мм |
| Бренд | Curren |
| Тип кріплення | Браслет |
| Скло | Мінеральне |
| Вага | 103 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір ремінця/браслета | Комбінований |
| Вид циферблата | Індекси |
| Форма корпусу | Квадратна / Прямокутна |
| Комплект | Годинник, інструкція з використання |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Підсвітка | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Ширина ремінця/браслета | 12 мм |
| Довжина ремінця | 23 мм |
| Матеріал ремінця/браслета | Метал |
| Механізм | Від батарейки |
| Стиль | Класичні |
| Водонепроникність | 3 ATM |
| Ширина з заводною голівкою, мм | 39 |
| Тип | Чоловічі |
| Люмінесценція | Є |
| Додатковий колір корпусу | Золотистий |
| Бренд | Curren |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!