GoldenHour
-9%
Годинники GoldenHour – це надійний вибір для активного способу життя. Вони поєднують сучасний дизайн, функціональність та міцність, необхідні для будь-яких умов.
Моделі витримують високі навантаження, що робить їх ідеальними для спорту, походів або тактичних завдань. Надійний механізм забезпечує точність, а продуманий ергономічний корпус і ремінець гарантують комфорт при тривалому носінні.
GoldenHour – це стиль, витривалість та безкомпромісна надійність у будь-якій ситуації.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Купити Унісекс годинники GoldenHour Trend Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Унісекс годинники GoldenHour Trend Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Унісекс годинники GoldenHour Trend Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Тип циферблата | Індекси, арабські цифри |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Розміри | 38х9 мм |
| Скло | Полікарбонатне |
| Вага | 100 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Форма корпусу | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Діаметр корпусу | 38 мм |
| Товщина корпусу | 9 мм |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм мм |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) мм |
| Матеріал ремінця/браслета | Каучуковий |
| Країна виробника | Китай |
| Механізм | Quartz |
| Стиль | Класичний |
| Водонепроникність | 3 атм - мити руки |
| Застібка | Класична |
| Тип | Для чоловіків |
| Бренд | GoldenHour |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!