Naviforce
-9%
Бренд Naviforce спеціалізується на створенні годинників, які не тільки вражають своїм стильним дизайном, але й відповідають високим стандартам довговічності та захисту.
Щоб забезпечити точний хід, годинники комплектуються оригінальними кварцовими механізмами від відомих виробників. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинники Naviforce будуть служити вам протягом багатьох років.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Основний - каучуковий сірий;
Додатковий - каучуковий бежевий Flower.
Купити Чоловічий годинник Poedagar Innova Sky Blue можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Чоловічий годинник Poedagar Innova Sky Blue здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Чоловічий годинник Poedagar Innova Sky Blue можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Функції | Секундомір, дата, хронограф |
| Розміри | 33х10 мм |
| Скло | Мінеральне |
| Вага | 45 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір ремінця/браслета | Сірий |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Діаметр корпусу | 33 мм |
| Товщина корпусу | 10 мм |
| Ширина ремінця/браслета | 16 мм мм |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) мм |
| Матеріал ремінця/браслета | Каучуковий |
| Країна виробника | Китай |
| Механізм | Кварцовий |
| Стиль | Класичний |
| Водонепроникність | 3 атм - мити руки |
| Застібка | Класична |
| Тип | Для жінок |
| Бренд | Naviforce |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!