North Edge
Новинка
🚚 Безкоштовна доставка
North Edge Apache Model D - це нова версія легендарної моделі North Edge Apache. Новинка отримала більш легкий сучасний дизайн, має водостійкість 100 метрів, потужну батарею і механізм нового покоління. Вони спеціально розроблені для військових, пілотів і моряків, які працюють в надскладних умовах. Ці годинники призначені для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність та функціональність є критичними.
Годинники від бренду North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають в собі важливі функції, такі як компас, альтиметр, будильник й інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Тип циферблата | Цифровий (Електронний) |
| Індикація | Хвилини, години |
| Функції | Водостійкість 100 метрів, компас, альтиметр, барометр, секундомір, таймер, будильник, термометр, крокомір, лічильник калорій, календар, світовий час, професійний дайвінг, підсвічування |
| Розміри | 49,8x15,6 мм |
| Скло | Мінеральне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Форма корпусу | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Діаметр корпусу | 49,8 мм |
| Товщина корпусу | 15,6 мм |
| Ширина ремінця/браслета | 24 мм мм |
| Довжина ремінця | 27,5 см (регулюється) мм |
| Матеріал ремінця/браслета | Каучуковий |
| Країна виробника | Китай |
| Механізм | Quartz |
| Стиль | Спортивний |
| Водонепроникність | 10 атм - пірнання |
| Застібка | Класична |
| Тип | Для чоловіків |
| Бренд | North Edge |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!
-50%
-50%
-9%
-9%
🚚 Безкоштовна доставка
-9%
-9%