-9%
Пропонуємо вашій увазі годинник Skmei 2176BK Black – ідеальне поєднання елегантності та функціональності. Цей жіночий годинник має класичний стиль, круглу форму корпусу та виконаний у чорному кольорі, що надає йому витонченого вигляду. Корпус виготовлений з металу, а ремінець – з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та комфорт при носінні.
Годинник оснащений кварцовим механізмом із стрілочним типом циферблата, який індикує години та хвилини. Мінеральне скло надійно захищає від подряпин. Завдяки водонепроникності до 30 м, ви можете не турбуватися про краплі води.
Годинники мають гарантію на 12 місяців та гарний розмір корпусу 45 х 35,9 мм, довжину ремінця 21 см та ширину 16 см. Вага виробу становить 98 г. Додайте стильний штрих до вашого образу з Skmei 2176BK Black!
Купити Skmei 2176BK Black можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Skmei 2176BK Black здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Skmei 2176BK Black можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Індикація | Години, Хвилини |
| Функції | Години, Хвилини |
| Розміри | 45 х 35,9 мм |
| Бренд | Skmei |
| Тип кріплення | Браслет |
| Скло | Мінеральне |
| Вага | 98 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Цинковий сплав |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Вид циферблата | Без меток |
| Форма корпусу | Кругла |
| Комплект | Годинник, інструкція з використання, гарантійний талон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвітка | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Ширина ремінця/браслета | 18 мм |
| Довжина ремінця | 22,5 мм |
| Матеріал ремінця/браслета | Метал |
| Механізм | Від батарейки |
| Стиль | Класичні |
| Водонепроникність | 3 ATM |
| Ширина з заводною голівкою, мм | 39 |
| Тип | Жіночі |
| Люмінесценція | Немає |
| Бренд | Skmei |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!