-9%
Годинник Skmei 2267BR Little Bear — це стильний та функціональний аксесуар для дівчаток. Завдяки водонепроникності до 50 метрів, він ідеально підходить для активного використання. Корпус і ремінець виготовлені з поліуретану, що забезпечує легкість та зручність у носінні.
Годинник має електронний механізм і циферблат з арабськими цифрами, з можливістю індикації годин, хвилин, секунд, місяця, дня тижня та числа. Оснащений корисними функціями, такими як другий часовий пояс, хронограф, будильник і календар. Електролюмінесцентна підсвітка додасть зручності в темряві.
Вага годинника складає лише 28 грамів, а його розміри — 42,8 х 37,1 мм. Гарантія на годинник становить 12 місяців.
Купити Skmei 2267BR Little Bear можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Skmei 2267BR Little Bear здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Skmei 2267BR Little Bear можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Тип циферблата | Електронний |
| Індикація | Години, Хвилини, Секунди, Місяць, День тижня, Число |
| Функції | Будильник, Календар, Секундомір |
| Розміри | 42,8 х 37,1 мм |
| Бренд | Skmei |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Скло | Пластик |
| Вага | 28 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Колір ремінця/браслета | Рожевий |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Форма корпусу | Кругла |
| Комплект | Годинник, інструкція з використання, гарантійний талон |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Підсвітка | Є |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Ширина ремінця/браслета | 14 мм |
| Довжина ремінця | 21 мм |
| Матеріал ремінця/браслета | Поліуретан |
| Механізм | Від батарейки |
| Стиль | Спортивні |
| Водонепроникність | 5 ATM |
| Ширина з заводною голівкою, мм | 39 |
| Тип | Для дівчаток |
| Люмінесценція | Немає |
| Додатковий колір корпусу | Рожевий |
| Бренд | Skmei |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!