Baseus
-13%
Світильник Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray ─ підходить для читання ввечері, підсвічування нот, роботи за столом чи ноутбуком. Завдяки невеликій вазі та компактним розмірам світильник можна взяти з собою у поїздку.
Дископодібна матова лінза забезпечує відмінне освітлення всього робочого столу, пом'якшує інтенсивний промінь світла, роблячи його безпечним для очей.
Настільна кільцева лампа на гнучкій ніжці має м'яке, натуральне світло з температурою 4000К. Цей тип освітлення є розслаблюючим для очей під час читання чи роботи за столом, ноутбуком.
Сенсорна кнопка в основі лампи відповідає за включення/вимикання аксесуара та перемикання між трьома режимами яскравості.
Вбудований акумулятор ємністю 350мАч надає живлення на 5 годин безперервної роботи при максимальній яскравості та до 24 годин при мінімальній.
Гнучка ніжка має силіконову оболонку, яка не схильна до деформації при згинанні. Прищіпка для кріплення з плаваючою основою надійно захоплює плоскі об'єкти завтовшки до 28мм.
У комплект поставки входить настільна лампа, прищіпка для кріплення та кабель MicroUSB.
Купити Світильник Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Світильник Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Світильник Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | Baseus |
| Гарантія | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Модель | Comfort Reading Mini Clip Lamp |
| Матеріал | Пластик |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 290 × 43 × 30 мм |
| Димерування (регулювання яскравості) | З димеруванням |
| Особливості | 3 режими роботи, бездротова |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий-нейтральний-теплий |
| Температура кольору | 4000K |
| Ємність акумулятора | 350 mAh |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
| Бренд | Baseus |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!