GamePro
-47%
Навушники Asgard Bragi— ідеальний вибір для тих, хто шукає високу якість звуку та комфорт. Ці навушники поєднують в собі стильний дизайн, зручне підключення через Bluetooth, 2.4G або дротовий кабель, а також довгий час роботи від батареї. Вони мають знімний мікрофон, ефект об’ємного звуку 7.1 та регулювання підсвічування, що дозволяє налаштувати їх під будь-які вподобання. Підходять для геймінгу, музики та дзвінків, забезпечуючи якісне звучання і зручність у використанні.
Купити Бездротова ігрова гарнітура GamePro Asgard Bragi (HSW250B) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Бездротова ігрова гарнітура GamePro Asgard Bragi (HSW250B) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Бездротова ігрова гарнітура GamePro Asgard Bragi (HSW250B) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | PC/Android/Apple/Mac OS/PS4/Xbox/Nintetndo Switch |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 201 х 172 х 77 мм |
| Виходи | Так, 3.5 мм |
| Інтерфейси | Ресивер 2.4 ГЦ, BT5,2, Jack 3,5 |
| Особливості | З активним шумозаглушенням, Знімний мікрофон, Регульоване RGB |
| Частотний діапазон | 20 - 20 000 ГЦ |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Колір виробу | Чорний |
| Вага | 0.247 кг |
| Чутливість | 110 дБ |
| Підсвічування | RGB Tri-Mod |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал, Екошкіра |
| Живлення | Бездротові, дротові, універсальні |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!