GamePro
-24%
GamePro HUNTER — це стильна ігрова гарнітура, створена для повного занурення у гру. Вона оснащена потужними динаміками 50 мм із частотним діапазоном 20 Гц – 20 кГц, чутливістю 38 дБ та імпедансом 20 Ом. Знімний мікрофон із високою чутливістю забезпечує чітке спілкування без перешкод, а дротове підключення через jack 3,5 мм із адаптером гарантує сумісність із PlayStation, ПК, Android та Mac.
М’які амбушури з ефектом Memory Foam, ергономічна конструкція та вага лише 365 г забезпечують комфорт навіть під час тривалих ігрових сесій. Кабель довжиною 2,2 м дозволяє вільно рухатися, не обмежуючи дій. GamePro HUNTER — поєднання якісного звуку, зручності та надійності в одному пристрої.
Купити Ігрова гарнітура GamePro Genesis Hunter (HS1350B) можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Ігрова гарнітура GamePro Genesis Hunter (HS1350B) здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Ігрова гарнітура GamePro Genesis Hunter (HS1350B) можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сумісність | PC/Android/Apple/Mac OS/PS4/Xbox/Nintetndo Switch |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 18,5х11х24 см, Мікрофон 6х5 мм, Динаміки 50 мм |
| Виходи | 3.5 мм |
| Інтерфейси | 3.5 мм (mini-Jack) із адаптером |
| Особливості | Знімний мікрофон, Амбушури з піною ефекту пам'яті |
| Частотний діапазон | 20 Гц - 20 кГц |
| Імпеданс | 20 Ом |
| Колір виробу | Чорний |
| Вага | 0.365 кг |
| Чутливість | 38 Дб |
| Підсвічування | Немає |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал, Екошкіра |
| Живлення | Дротові |
| Бренд | GamePro |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!