Hoco
Новинка
HOCO W35 Air Triumph BT headset Blue — стильна та зручна Bluetooth-гарнітура оригінального дизайну з підтримкою SD-карт та аудіо-кабелем у комплекті. Вбудований мікрофон забезпечує якісну передачу звуку.
СЛОТ MICRO-SD
Регулювання навушників за розміром голови, а також навушники, що повертаються, дозволять носити навушники з максимальною зручністю. Слот для картки пам'яті Micro-SD перетворює навушники на MP3-плеєр — слухайте музику, не підключаючись до смартфона або ноутбука.
КЛАВІШІ КЕРУВАННЯ
Клавіші керування на навушниках дозволять відповісти на дзвінок або переключити композицію, а також відрегулювати гучність, не діставаючи телефон із сумки. Завдяки радіусу дії в 10 м ви можете спілкуватися по телефону або слухати музику, вільно переміщаючись по кімнаті.
ЗАРЯДКА ВІД USB-ПОРТУ
Якщо у вашої гарнітури сів акумулятор, просто підключіть до неї аудіокабель (входить до комплекту поставки) і продовжуйте слухати музику або зарядіть гарнітуру від USB-порту. Час роботи акумулятора – до 40 годин. Час роботи в режимі очікування – до 200 годин. Час зарядки – 2 години.
Купити Бездротові накладні навушники HOCO W35 Air Triumph BT headset Blue можна в інтернет-магазині Life-Time. Доставка Бездротові накладні навушники HOCO W35 Air Triumph BT headset Blue здійснюється компаніями вантажоперевізниками по Україні.
Замовити Бездротові накладні навушники HOCO W35 Air Triumph BT headset Blue можна за телефоном: (093) 547-45-75; info@life-time.com.ua
| Бренд | HOCO |
| Гарантія | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Модель | W35 |
| Тип навушників | Повнорозмірні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Час заряджання | 2 год |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Розміри | 193 × 170 × 76 мм |
| Інтерфейси | Bluetooth / AUX 3.5 мм |
| Колір виробу | Blue |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Вага | 193 г кг |
| Мікрофон | Вбудований |
| Бренд | Hoco |
Нова Пошта — доставка по всій Україні у відділення або кур'єром до дверей.
Безкоштовна доставка при замовленні на суму від 2000 грн (окрім післяплати).
Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Поділіться своїм досвідом використання товару
Будьте першим, хто залишить відгук про цей товар!